Elektro Smetana

Vestavná myčka nádobí GORENJE GDV 652 XL plně integrovaná

připravujeme
Výrobek je skladem

Vestavná myčka nádobí GORENJE GDV 652 XL plně integrovaná

Technické parametry výrobku

Energetická třída
A+
Program na tablety
Kapacita sad nádobí
13
Automatický program
Roční spotřeba energie
295 kWh
Rychlý program
Roční spotřeba vody
2770 l
Parní program
Třída účinnosti sušení
A
Signalizace doplnění soli
Hlučnost
42 dB
Signalizace doplnění leštidla
Umístění
vestavná
Antibakteriální ochrana
Šířka
596 mm
Odložený start
Výška
860 mm
Počet košů
2
Hloubka
560 mm
Výškově nastavitelný horní koš
Spotřeba energie za cyklus
1,05 kWh
AquaStop
Spotřeba vody za cyklus
10 l
Sušící ventilátor
Třída účinnosti mytí
A
Zvuková signalizace konce programu
Senzory znečištění
Odnímatelná vrchní deska
Poloviční náplň
Další výhody
signalizace průběhu programu pomocí LED diod
Počet mycích úrovní
3
Další výhody
systém intenzivního ostřiku nádobí před samotným startem programu
Počet mycích programů
14

Prémiová řada gorenje+ se rozrostla o výjimečnou XL myčku na nádobí. Řadě bonusů, které nabízí, dominuje možnost zaplnit ji až 17ti sadami nádobí, což je opravdový unikát. V kuchyni vybavené myčkou GDV652XL nezůstává žádné přebytečné špinavé nádobí ve dřezu ani na stole.  Tři koše se snadno nastavitelnými třemi úrovněmi bez problémů pojmou vše, včetně rozměrných talířů a hrnců, takže opravdu není nutné plýtvat energií, vodou ani časem a ručně umývat nádobí, na které standardní myčky (zpravidla s kapacitou maximálně 13 sad) zkrátka nestačí. Při mimořádné kapacitě však myčka GDV652XL zůstává energeticky úsporná – spotřebu vody i energie totiž přizpůsobí aktuálnímu množství nádobí. Nezáleží na tom, zda je zaplněná zcela nebo jen zčásti, spotřeba je vždy optimální a výsledek maximální. Ve srovnání s ručním mytím může být spotřeba vody dokonce až čtyřikrát nižší. Úsporná a chytrá XL myčka zvládne největší i nejmenší množství nádobí při zachování nejnižší úspory vody a energie. Už žádné ruční mytí!!

A inteligence chytré XL myčky jde ještě dál! Po zapnutí prostřednictvím LED diod ve třech barvách (systému LED+) průběžně sděluje, co se právě děje. Spotřebitel se tak dozví, v jakém stádiu mycího programu myčka v danou chvíli je, zda ji ještě může otevřít a přidat pár kousků nádobí, aniž by se cyklus přerušil, kdy bude nádobí čisté a připravené k dalšímu použití, jestli nechybí některý z mycích prostředků a řadu dalších užitečných informací.   Nejmodernější technologie a ekologicky šetrný přístup provází použití materiálů prvotřídní kvality (osm základních částí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli), zaručujících dlouhou životnost a spolehlivý provoz.

Elegantní  XL myčka na nádobí GDV652XL je, stejně jako další myčky gorenje, velmi tichá. Systém AquaStop zabraňuje úniku vody, což eliminuje nebezpečí nečekaného „vytopení“ kuchyně. Patentovaný systém SCS+ mycí prostor dokonale vyčistí ještě před zahájením mytí, takže nehrozí žádné nežádoucí pachy a bakterie, vše je dokonale čisté. Stříkací ramena až na devíti úrovních zajistí vynikající výsledky i při mytí toho nejšpinavějšího nádobí. Aktivní sušení, využívající speciální větrání a odvod vlhkosti, zabraňuje tvorbě kapek a kondenzátu. Pokud nádobí není moc špinavé, je možné proces urychlit a dát myčce pokyn k automatickému nastavení teploty a množství vody jednoduchým stisknutím tlačítka. Nádobí bude dokonale čisté a vysušené v nejkratší možné době. XL myčka gorenje+ GDV652XL se přizpůsobí potřebám nejnáročnějších zákazníků a uspokojí i skutečného odborníka. Opravdová úspora, dokonalost a elegance!!

Společnost Gorenje je špičkou na světovém trhu s kvalitními domácími spotřebiči již více než šedesát let. Jejich výrobky se mohou pyšnit těmi nejlepšími vlastnostmi, jako jsou technologická dokonalost, inovativní design a především maximální energetická úspornost. A přesně takové jsou výjimečné produkty z řady gorenje+. Tyto spotřebiče splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávaní a normy díky velmi nízké spotřebě energie a vody a také mají řadu moderních technologických funkcí a dokonce i celosvětových prvenství. Kromě těchto vlastností je také kladen důraz na funkční, ale zároveň dokonalý design.

Záruční doba 24 měsíců + 36 měsíců bezplatný servis
(nezobrazuje se)
 
nic
novinky
Vestavná trouba GORENJE BO 73 CLI

Vestavná trouba GORENJE BO 73 CLI

akční produkty
Pultová mraznička Liebherr GT 2132

Pultová mraznička Liebherr GT 2132 v energetické třídě A++

Chcete získávat novinky
z našeho e-shopu na Váš
e-mail?

created by ArtFocus