Elektro Smetana

O nás

HISTORIE

Naši firmu jsme založili na  začátku devadesátých let. Svou činnost, kterou je od samého začátku prodej elektrických spotřebičů pro domácnost, jsme zahájili na podzim roku 1991. Přestavbou bytového domu na náměstí ve Vlašimi nám vznikla základní prodejní plocha pro tento sortiment a my jsme tak v roce 1992 mohli otevřít svou první prodejnu.

Podnikat jsme začali s minimem prostředků. Poptávka po našem zboží, která v té době byla veliká, nám pomohla spolu s investicemi firmu rozvíjet. Snažili jsme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi, rozšiřovali jsme náš sortiment o další druhy zboží, protože jsme nechtěli, aby naše firma byla krátkodobou záležitostí. V polovině devadesátých let jsme měli tři prodejny, ve Vlašimi a v Bystřici u Benešova. S rostoucí konkurencí a s vysokými náklady na provoz byl tento stav nevyhovující. Proto jsme se vrátili k provozu jedné větší prodejny.

V roce 1999 jsme prodejnu přestěhovali do nových prostor, opět ve Vlašimi. Po dvou letech jsme shledali toto místo kvůli velikosti jako nedostatečné. Využili jsme tedy možnost rozšířit prodejní plochu a nabídku elektrospotřebičů otevřením velké prodejny v obchodním domě Dvořák v Táboře. V říjnu roku 2001 jsme zahájili prodej ve 2. patře obchodního domu Dvořák na hlavní ulici v centru Tábora.

V následujících letech jsme se snažili zákazníkům nabízet stále více malých i velkých spotřebičů spolu s černou technikou. Zkvalitňovali jsme poskytované služby, velmi jsme rozšířili možnosti ve financování zboží. Samozřejmostí bylo a je zajištění servisních záležitostí, dopravy výrobků k zákazníkům i s jejich případnou instalací.

Začátkem roku 2005 se naše firma transformovala na společnost s ručením omezeným. V dalších letech se prodejna ještě dvakrát rozrostla o další prostory. V konečné podobě je od roku 2011, kdy proběhla rekontrukce celé prodejní plochy. Sortiment jsme rozšířili o IT techniku, dnes je u nás také zajištěn zpětný odběr vysloužilých spotřebičů.

V současnosti patříme mezi jednu z největších prodejen elektro v Táboře a širokém okolí s kompletním zajištěním služeb.

Dost bylo slov, protože

vždyť už víte, že v Elektru u Smetanů nejlíp nakoupíte.


created by ArtFocus